Spotkania organizacyjne i podział na grupy

Spotkania organizacyjne i podział na grupy

1. Keyboard – 3.09.2020 r. (czwartek), godz. 17.00, nauczyciel: Zbigniew Szpikowski

 

2. Pływanie (tylko grupy początkujące) – 4.09.2020 r. (piątek), godz. 16.45 przy basenie, ul. POW 14, nauczyciel Robert Grabowski3. J. niemiecki – 7.09.2020 r. (poniedziałek), godz. 17.00, nauczyciel Joanna Kucharczyk

 

4. Gitara – 4.09.2020 (piątek), godz. 17.00, nauczyciel Michał Jędryszek

 

5. J. angielski – 2.09.2020 (środa),

Kl. „0”, I, II szk. podst. – godz. 16.00

Kl. III szk. podst. i starsi – godz. 16.30

nauczyciel: Beata Zandman

 

6. Rytmika (5 i 6 latki) – 3.09.2020 (czwartek), godz. 15.30, nauczyciel: Rafał Janecki

Informacja o zajęciach

Zajęcia


Pływanie – Jarosław Strzała

Środa(od 2 września)      gr. I,  godz. 14.30 – 15.15

                                               gr. II, godz. 15.45 – 16.30

 

Piątek (od 4 września)    gr. I,  godz. 14.30 – 15.15

                                               gr. II, godz. 15.45 – 16.30

 


 

Plastyka – Joanna Dudek zajęcia rozpoczną się od 8 września 2020 r.

 


Plastyka - Jolanta Łuczak

Drodzy Rodzice. Ze względu na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 prosimy wszystkich uczestników zajęć plastycznych o przyniesienie swoich przyborów:

  1. pastele olejne – duży zestaw
  2. ołówek (HB, B3, B6)
  3. gumka techniczna

 


Pozostałe zajęcia odbywać się będą według planu zamieszczonego w zakładce PLAN ZAJĘĆ

II turnus półkolonii w PMDKiS rozpoczęty

Od dziś w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu rozpoczął się drugi turnus półkolonii, w których uczestniczy 24 osobowa grupa dzieci. W dniu dzisiejszym – 6.07.2020 r. odbywały się zajęcia warsztatowe z ceramiki, tańca prowadzone przez panią Grażynę Kaczmarek oraz wokalne prowadzone przez panią Anetę Włodarczyk i pana Jakuba Jurdzińskiego. Po obiedzie udaliśmy się do wieluńskiego kina „Syrena” na film pt. „Alladyn”.

Piąty dzień półkolonii w PMDKiS

Dziś już ostatni dzień pierwszego turnusu półkolonii w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu. Dziś kontynuowane były zajęcia z ceramiki podczas, których zostały pomalowane wcześniej wykonane i wypalone prace. Dziś ponownie uczestnicy zajęć mieli możliwość uczenia się śpiewania nowych piosenek z panią Zofią Szpikowską oraz tańczenia z panem Rafałem Janeckim. Dziś również odwiedzili nas strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu, którzy pokazali wyposażenie samochodu ratowniczego oraz zademonstrowali sposób gaszenia pożarów. Ostatnimi zajęciami tego turnusu były zajęcia sportowe prowadzone przez panie Aleksandrę Marcinkowską Duda i Maję Szerszeń oraz panów Marka Stasiak i Damiana Orłowskiego. Dziękujemy uczestnikom pierwszego turnusu za skorzystanie z naszej oferty letniego wypoczynku i życzymy radosnych, pogodnych, bezpiecznych wakacji.

Czwarty dzień półkolonii w PMDKiS w Wieluniu

W kolejnym dniu półkolonii organizowanych przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu gościliśmy w gospodarstwie agroturystycznym państwa Wandy i Piotra Lewików w Strobinie. Uczestnicy wyjazdu byli na spacerze nad rzeką Wartą, mogli korzystać z różnych form zabawy w wiejskim gospodarstwie m.in. z kąpieli w dużym dmuchanym basenie.

Trzeci dzień półkolonii w PMDKiS w Wieluniu

Kolejny dzień półkolonii w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu za nami. Dziś uczestnicy półkolonii pod opieką nauczycieli PMDKiS odwiedzili Muzeum Ziemi Wieluńskiej, gdzie uczestniczyli w warsztatach, zwiedzali ekspozycję w muzeum oraz zwiedzali centrum Wielunia z przewodnikiem połączone z wejściem na basztę Męczarnia. Druga część dzisiejszego dnia to gry i zabawy sportowe prowadzone przez panów Dariusza Fitasa i Rafała Domagałę oraz zajęcia plastyczne prowadzone przez panią Jolantę Łuczak przy pomocy pani Beaty Zandman.

Drugi dzień półkolonii w PMDKiS w Wieluniu

W drugim dniu półkolonii organizowanych przez PMDKiS w Wieluniu zorganizowana została wycieczka do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. Uczestnicy wycieczki brali udział w zajęciach ekologicznych w Ośrodku „Nadwarciański Gród”, gdzie również mogli na sportowo spędzić czas z nauczycielami PMDKiS – panami Rafałem Dudzińskim i Tomaszem Stępniem. Mogliśmy się przeprawić promem przez rzekę Wartę i dotrzeć do źródełka „Objawienie”. W imieniu uczestników wycieczki dziękuję za pomoc pani Joannie Mencfel i panu Zbigniewowi Szpikowskiemu – nauczycielom PMDKiS. Fotorelacja z dzisiejszego wyjazdu została wykonana przez Julkę i Igora – uczestników koła fotograficznego działającego w PMDKiS w Wieluniu