Hania Włodarczyk uczęszczająca na zajęcia do PMDKiS w Wieluniu wystąpi 12 marca w The Voice Kids!

Wspaniała wiadomość!SmileSurprisedLaughing 12 marca 2021 r. Hanna Włodarczyk uczęszczająca na zajęcia do Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Wieluniu wystąpi w popularnym programie telewizyjnym The Voice Kids. Hania ma 11 lat. Występuje na scenie i kształci swoje umiejętności wokalne pod okiem Zofii Szpikowskiej od 4. roku życia. Jest laureatką wielu ogólnopolskich festiwali piosenki.
Brała udział w koncertach z zespołami jazzowymi Michał Rorat Trio oraz Kajetan Borowski Trio. Na swoim koncie, mimo młodego wieku, ma udział w wielu warsztatach i projektach muzycznych, oraz nagraniu płyt: „Zawierszowani” - wiersze polskich poetów z muzyką Zofii Szpikowskiej oraz ostatnio, wspólnie z Powiatową Biblioteką Publiczną w Wieluniu oraz Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury i Sportu w Wieluniu, w projekcie kulturalnym pn. „Nasze korzenie - nasza wielka duma!”, którego tematem jest promocja i utrwalenie muzyki ludowej ziemi wieluńskiej, finansowanym ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2020 oraz Powiatu Wieluńskiego.
Do udziału w castingu do programu The Voice Kids namówiła Hanię p. Zofia Szpikowska. Cała przygoda rozpoczęła się w maju 2020 r. od wypełnienia formularza i wysłania nagrania do programu. Udało się przejść precasting internetowy, scouting produkcyjny, a dziś oczekujemy na premierę odcinka, w którym wystąpi Hania. Przesłuchania w ciemno z jej udziałem odbędą się w najbliższy piątek, 12 marca 2021 r. od godz. 20.30. Hania wystąpi w jednym w dwóch odcinków emitowanych tego dnia w TVP2. W castingach on-line wzięło udział 7 tysięcy dzieci, spośród których do dalszego etapu na przesłuchania w ciemno, który daje możliwość zaprezentowania się przed jurorami wybrano zaledwie 80 z nich.

Trzymamy kciuki za Hanię i zapraszamy do oglądania piątkowego odcinka z udziałem młodej i niezwykle zdolnej wokalistki z Wielunia uczestniczki zajęć wokalnych w PMDKiS. Laughing